Kdo jsem?

Ahoj, jsem Ivet a v roce 2020 jsem se ocitla na volné noze, na které balancuju dodnes.

Jsem fotografka produktů, ale při své práci na ateliéru toho zastávám mnohem víc - takže jsem tak trochu i kreativec, ideamaker, produkční, set designer, osvětlovač, retušér, kouzelník, workoholik a uklízeč.

Zkrátka umím do svých rukou vzít celý proces focení načančaných produktovek pro vaši značku: od prvotního nápadu po celkovou realizaci. A jelikož jsem pedant na termíny, vždycky všechno dodám včas, i kdyby trakaře padaly.

Věřím, že kvalitní vizuál tvoří identitu značky. Dokáže přitáhnout zákazníky a přesvědčit je, že si vás mají zapamatovat.

Vystudovala jsem Žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, ale vždycky jsem tušila, že mě to od psaní bude víc táhnout k focení. Svůj hlavní fotografický žánr jsem objevila okolo roku 2017, když jsem pracovala v marketingové agentuře, a od té doby se jej držím.

Jsem zapřísáhlý introvert, ale neznamená to, že nesnáším lidi (jenom občas). Pravda je, že pro své klienty udělám první poslední - akorát mám někdy hrůzu z telefonování. 

Jsem věčný perfekcionista a chronický plánovač všeho. Miluju čokoládu, cestování, své přátele a rodinu, hudbu (fotím taky koncerty, mrkni na @ivetkrenkovaphoto), hraní na baskytaru, plavání a taky hodně čtu, což mi pomáhá mít hlavu plnou nápadů.

Vyfotím vaše produkty

Stylizovaně v ateliéru, na prodejně, jako populární flatlay. Fotky pak vyplní prázdné místo na vašich sociálních sítích nebo webu.

Najdete mě v ateliéru

Fotím ve velkém prostoru s veškerou světelnou technikou. Díky rekvizitám vytvořím prostředí, ve kterém vaše produkty vyniknou.

Zaplním vaše sociální sítě

Můžeme se domluvit na pravidelných dávkách foto obsahu pro vaše sociální sítě, nebo jednorázové spolupráci při nafocení produktů.