Fotky na sítě

Přilákejte na svůj Instagram nebo Facebook potenciální zákazníky díky fotkám! Nafotím pro vás snímky, které ukáží vaše produkty v akci. Nebude to žádná nuda, ale fotky v pečlivě naaranžovaném prostředí. 

Vyberu vhodné rekvizity a doplňky, které vaše produkty ukáží ve specifické atmosféře. Vymyslím celkový styl a setting, seženu vše potřebné. Focení proběhne v ateliéru, u vás na prodejně, venku... zkrátka tam, kde se domluvíme. 

  • Jednározává nebo dlouhodobá spolupráce.

  • Předem dohodnutý vzhled fotek, jejich počet, úprava i datum odevzdání.

  • Fotky, které se hodí na sociální sítě, ale i snímky, díky kterým zaujmete v produktové sekci e-shopu.

  • A co cena? Každá zakázka je jinak náročná, proto nacenění probíhá individuálně. Více si můžete přečíst v sekci o průběhu spolupráce se mnou.

Produktové fotky na bílém pozadí

Potřebujete klasické fotky na bílém pozadí, které využijete na svém webu nebo e-shopu k představení produktů? Působím v plně vybaveném ateliéru s bílým plátnem a veškerou světelnou technikou, takže zvládám i tohle. Včetně úpravy fotek a základní retuše.

Pro složitější úpravy fotek (převod do PNG, náročnější retuš atd.) dokážu zajistit grafika.

Cena: 250 - 800 Kč za foto (případné práce grafika se účtují zvlášť)

Finální cena za fotku se odvíjí od:

  • počtu fotek a počtu focených produktů

  • charakteru produktů (skleněné a jinak lesklé produkty jsou na focení technicky náročnější, stejně tak i nadrozměrné produkty)

  • náročnosti přípravy scény a náročnosti úpravy

Workshopy a školení pro firmy

Chcete si fotky fotit svépomocí a nevázat se na externího fotografa, ale máte pocit, že vám chybí know-how? I když jsem zapřísáhlý introvert, pár workshopů a školení pro firmy už mám za sebou. 

Přijedu k vám, nebo se sejdeme na ateliéru v Opavě. Společně se v teoretické i praktické části zaměříme na specifické problémy, které vás při focení trápí.

Cena: 10.000 Kč

Cena zahrnuje:

  • přípravu školení/workshopu na míru tak, abychom se zaměřili na konkrétní oblasti, které potřebujete vyšperkovat

  • přípravu teoretické části školení/workshopu, ve které si projdeme specifická témata, která si dopředu určíte

  • praktickou část, ve které si na vašich konkrétních produktech ukážeme, co a jak

Školení zpravidla trvá 3 - 4 hodiny. Teorii a praxi lze časově rozložit dle potřeby. Teoretická část obvykle zabere hodinu, praktická pak zbylé dvě.

Potřebujete školení ještě více na míru? Stačí mě kontaktovat a probereme detaily.

Správa sociálních sítí a copywriting

Starost o sociální sítě vám pomalu přerůstá přes hlavu? Svěřte jejich správu z hlediska obsahu do mých rukou!

Vymyslím témata, nachystám obsahový plán na dva týdny/měsíc dopředu, nafotím fotky, napíšu texty a příspěvky naplánuju na váš Facebook nebo Instagram.

Mám několikaleté zkušenosti z agentury, ve které jsem spravovala sociální sítě a psala pro různé klienty. Ovládám Business Manager a veškerá jeho nastavení, zvládám základní nastavení reklam v reklamním účtu.

Naopak ode mě nečekejte: komplexní strategii pro působení v online světě, řízení rozsáhlejších reklamních kampaní a jejich vyhodnocování, PPC.

Když mi napíšete, ráda vám řeknu více a pošlu vám své portfolio!

Cena: individuální