Fotky na sítě

Fotky, které ukáží vaše produkty v akci a na váš Instagram nebo Facebook přilákají potenciální zákazníky. Žádná nuda, ale pečlivě naaranžované prostředí s výběrem vhodných rekvizit a doplňků tak, abyste své produkty ukázali v té správné atmosféře. Focení v ateliéru, u vás na prodejně, venku - zkrátka tam, kde se domluvíme.

  • Jednorázová spolupráce nebo dlouhodobá spolupráce formou měsíčních balíčků fotek. 
  • Předem dohodnutý počet fotek, jejich úprava i datum odevzdání.
  • Cena se odvíjí od celkové náročnosti focení. 

Jednorázová spolupráce

- úvodní konzultace

- příprava scény a rekvizit

- focení v ateliéru (nebo jinde dle domluvy)

- úprava fotek

Cena: od 6.000 Kč*

Dlouhodobá spolupráce

- předem domluvený počet fotek na vaše sociální sítě každý měsíc

- úvodní konzultace, měsíční doporučení a návrhy

- focení v ateliéru (nebo jinde dle domluvy) 

- úprava fotek

Cena: od 4.000 Kč/měsíc*

*Konečné nacenění probíhá individuálně podle náročnosti focení.


Focení na web


Potřebujete klasické fotky na bílém pozadí nebo v jednom určitém prostředí, které využijete na svůj web nebo e-shop k představení produktů?

Díky plně vybavenému ateliéru s bílým plátnem a veškerou světelnou technikou zvládnu i tohle, včetně úpravy fotek a základní retuše. Pro složitější úpravy (převod do PNG, náročnější retuš atd.) dokážu poptat grafika.

Cena: 200 - 800 Kč za fotku

Finální cena se odvíjí od počtu fotek, počtu produktů, náročnosti přípravy scény a náročnosti úpravy.


Správa sociálních sítí a copywriting


Chcete mít minimální starost o své profily na sociálních sítích? Nechte jejich správu z hlediska obsahu na mně! 

Vymyslím témata, nachystám obsahový plán na měsíc dopředu, nafotím fotky, napíšu texty a příspěvky naplánuju na váš Facebook nebo Instagram.

Mám zkušenosti s copywritingem, správou sítí pro různé klienty, ovládám Business Manager a další nástroje.

Cena: individuální

Pro více informací mi stačí napsat


Jak probíhá spolupráce na focení produktů?

1. Domluva

Řekneme si k jakému účelu budete fotografie používat, upřesníme si jejich požadovaný vzhled a styl úpravy. Domluva obvykle probíhá přes e-mail, videohovor nebo jinou online formou. Osobním schůzkám se nebráním, ale pokud jste z daleka, jejich vynechání šetří váš i můj čas.

2. Zaslání produktů

Většinou pracuji v ateliéru (pokud se nedomluvíme jinak), takže zaslání produktů je často nezbytné. Nemusíte se o ně bát - jestli do nich bude potřeba jakkoliv zasáhnout před focením (například sundat lesklý obal), řekneme si to předem.

3. Focení

Začínám s přípravami, instalací vhodného prostředí a výběrem rekvizit. Až pak přichází na řadu samotné focení.

4. Zaslání náhledů

Když je vše hotovo, zasílám náhledy s vodoznakem. Můžete si tak sami vybrat, které fotky se dočkají úpravy. Tento krok můžete nechat i na mně, pokud se vám nechce náhledy procházet.

5. Zaslání fotek

Po uhrazení faktury posílám všechny upravené fotky, na kterých jsme se dohodli. Už bez vodoznaku a v požadovaném formátu.


Další důležité informace


Formáty fotografií: Zasílám ve formátu JPG/PNG dle dohody. Fotografie dostanete v originální velikosti + zdarma i v jakémkoliv formátu vhodném na soc. sítě, který si vyberete (u Instagramu např. čtverec, landscape,...). 


Proč preferuji focení v ateliéru? V ateliéru mám perfektní zázemí, díky kterému vytvořím různorodé prostředí pro produkt. Pokud si vyberete focení mimo ateliér (např. na provozovně), je možné, že o tuto výhodu přijdeme, pokud se na focení dostatečně nepřipravíte. Také nebude možné využít mé vlastní rekvizity. Pokud preferujete focení ve venkovním prostředí, neváhejte mne informovat, mám k dispozici různé lokality.


Dodací lhůta: U dlouhodobých balíčků fotek záleží na domluvě. Každopádně fotky vždy budete mít k dispozici tak, abyste je od začátku měsíce mohli začít přidávat, obvykle tedy fotím s předstihem (na prosinec v listopadu a podobně). U jednorázových spoluprací je standardní dodací lhůta 10 kalendářních dní od doručení produktů, pokud se nedohodneme jinak.