Reference

"Spolupráce s Ivet je spolupráce se 100% profesionálkou, které jde především o spokojenost zákazníka - jsem překvapená možností "on-line" mluvit do kompozice právě focených produktů i výsledkem, který je krásný."

Anet Adamčíková

majitelka, Biorythme

"S Ivet máme jen ty nejlepší zkušenosti. Spolupráce je velmi příjemná, Ivet je stoprocentně kreativní a spolehlivá, její výstupy mnohdy předčí naše očekávání!"

Niky Mikudová

social media manager, NaniNails

"Ivet vděčíme za velmi profesionální fotografie, které zaujmou. Na fotkách umí vytvořit pocitově krásné prostředí, které na člověka dýchá. Vážíme si rychlé komunikace, bleskového nafocení a přátelského přístupu."

Ester Schmidtová

zakladatelka, Rozvoněno

"Ivet nám vytvořila profesionální produktový profil s nápaditými fotografiemi a kvalitním obsahem. Oceňuji její kreativitu a iniciativu. Celá spolupráce se nesla v duchu přátelské komunikace."

Markéta Kozlová

produktová manažerka, Cannaderm

"Na Ivet oceňuji její zodpovědnost, pečlivý přístup k úkolům i ochotu vše vyřešit. Spolupráce s ní je profesionální, ale přesto přátelská."

Petra Doubková

majitelka, Ecohaus

"Ivet je opravdový profík, jde vidět, že se focením produktů zabývá již delší dobu. Domluva byla bezproblémová a rychlá. Fotografie jsou krásné, čisté a splňují vše, co jsem si přála." 

Eva Vontrobová

majitelka, Vontree Candle

"Ivet byla lektorkou v našem fotoworkshopu pro malé obchodníky z Frýdku-Místku. Měla precizně připravenou prezentaci s fototipy a v praktické části ukazovala účastníkům, jak zvládnout focení produktů i v domácích podmínkách. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce."

Kamila Smutná

zakladatelka, Progresko.cz

"Vždy vstřícný přístup, kreativní příspěvky a ochota vyhovět potřebám klienta. K tomu všemu maximální spolehlivost. Pokud hledáte tvůrce pro obsah vašich sociálních sítí, jste na správné adrese."

Marie Michalská

produktová manažerka, Vlasové hnojivo

Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.

Tereza Boucká

majitelka, můj.diář