Reference

"Ivet nám vytvořila profesionální produktový profil s nápaditými fotografiemi a kvalitním obsahem. Oceňuji její kreativitu a iniciativu. Celá spolupráce se nesla v duchu přátelské komunikace."

Markéta Kozlová

produktová manažerka, Cannaderm

"Ivet vděčíme za velmi profesionální fotografie, které zaujmou. Na fotkách umí vytvořit pocitově krásné prostředí, které na člověka dýchá. Vážíme si rychlé komunikace, bleskového nafocení a přátelského přístupu."

Ester Schmidtová

zakladatelka, Rozvoněno

"S Ivet máme jen ty nejlepší zkušenosti. Spolupráce je velmi příjemná, Ivet je stoprocentně kreativní a spolehlivá, její výstupy mnohdy předčí naše očekávání!"

Niky Barabášová

Social Media Manager, NaniNails

Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.

Matěj Novotný

Curapil

"Na Ivet oceňuji její zodpovědnost, pečlivý přístup k úkolům i ochotu vše vyřešit. Spolupráce s ní je profesionální, ale přesto přátelská."

Tereza Skoumalová

produkční

Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.

Marcela Strnadová

LUXbrýle.cz

"Já a mí klienti se na Ivet můžeme vždy spolehnout. Zvládá vizuální i textový obsah, výsledek je kvalitní, rychlý a promyšlený."

Roman Vyškovský

konzultant on-line marketingu

"Vždy, když chci profesionální přístup, ochotu a především dokonalý výsledek, obracím se na Ivet. Dokáže zvěčnit to, co jiný fotograf nevidí."

Eva Lehnertová

PR, social media specialist

"Vždy vstřícný přístup, kreativní příspěvky a ochota vyhovět potřebám klienta. K tomu všemu maximální spolehlivost. Pokud hledáte tvůrce pro obsah vašich sociálních sítí, jste na správné adrese."

Marie Michalská

produktová manažerka, Vlasové hnojivo