VÁNOČNÍ FOCENÍ

FAQ

1. Jak probíhá předání produktů?

Vánoční focení budu realizovat na ateliéru v Opavě. S většinou klientů bez problémů fungujeme na dálku, proto si obvykle produkty posíláme (volba dopravce je na vás). Po nafocení produkty posílám zpět, pokud nejsme domluveni jinak. 

Jestli jste z Opavy, nebo máte cestu kolem, není problém zastavit se osobně.

2. Jak probíhá platba za fotky?

Platba probíhá předem. Po rezervaci série fotek přes kontaktní formulář vám pošlu fakturu. Tu je potřeba uhradit před předpokládaným termínem focení.

3. Za jak dlouho fotky dostanu?

Dodací lhůta je max. 10 pracovních dní od doručení produktů k focení, pokud se nedohodneme jinak. 

Konkrétní termín focení a úpravy fotek vám pošlu po rezervaci balíčku. 

Může se stát, že se dodací lhůta prodlouží kvůli nahromadění vánočních zakázek. Pokud by se dodání mělo prodloužit, budu vás o tom informovat v e-mailu ještě před vystavením faktury za focení, abyste s tím počítali a mohli se případně rozhodnout, jestli o focení pořád stojíte.

4. Produkty dorazily. Jaký bude další průběh?

Dám vám vědět, že jsou produkty u mě a napíšu vám konkrétní datum vašeho focení i předpokládaný termín úpravy fotek.

Až přijde den D, pošlu vám prvních pár náhledů přímo ze scény, abyste si mohli být jisti, že s fotkami budete spokojeni. 

Druhý den po focení ode mě do mailu dostanete neupravené náhledy všech fotek k finálnímu odsouhlasení. Fotky poté upravím a odešlu. 

5. Jak vypadá "série fotek" a co přesně znamená, že fotky budou v podobném stylingu?

Jde o soudržný balíček fotek focený v jednotném prostředí s jednotnou úpravou. Před focením ve svém fotokoutku naaranžuju jednu scénu, kterou pak s různými obměnami uvidíte na všech fotkách. Pro představu se můžete podívat dolů pod FAQ, kde najdete ukázku jedné jarní série.

6. Kolik produktů k nafocení můžu poslat/předat?

Záleží na vás a na tom, co na fotkách potřebujete ukázat. Na jedné fotce může být jeden produkt, více produktů nebo jejich různé kombinace. Jen pamatujte na to, že fotek bude maximálně 10.

7. Co když se mi fotky nebudou líbit?

To mě samozřejmě bude moc mrzet. Ideální je tomu předejít. Proto se před rezervací podívejte do mého portfolia a na můj Instagram, kde dostanete představu o tom, jak fotím a jaký mám styl. Pokud se vám většina mých fotek líbí, není se čeho bát. Jestli budete opravdu nespokojeni, vrátím vám peníze - samozřejmě bez nároku na nafocené fotografie.


UKÁZKA SÉRIE FOTOGRAFIÍ Z JARNÍHO FOCENÍ